Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
22.09.2009, autor: Richard Vocel, kategorie: Aktuality

U příležitosti papežské návštěvy Česká pošta vydala dopisnici

Součástí dopisnice jsou i přítisky a barevně natištěná známka
U příležitosti papežské návštěvy Česká pošta vydala dopisnici

Jde o speciální dopisnici s přítisky a s natištěnou známkou. V levé části dopisnice je zobrazeno logo návštěvy Svatého otce v České republice, znak papeže Benedikta XVI. a doprovodný text: NÁVŠTĚVA PAPEŽE BENEDIKTA XVI. V ČESKÉ REPUBLICE, ZÁŘÍ 2009.

Součástí loga vytvořeného k příležitosti Papeže Benedikta XVI. v České republice je text "Láska Kristova je naší silou" a vyobrazení korouhve s červenomodrými pruhy na dolním okraji a žlutým pruhem na horním okraji se svatováclavskou orlicí v bílém poli.

Přítisk je zhotovený vícebarevným tiskem. Natištěná známka v červené barvě má nominální hodnotu 10 Kč. Prodejní cena jedné dopisnice bez razítka je 15 Kč a s jedním denním razítkem 16 Kč. Dopisnice bude k dostání na setkáních s Benediktem XVI., v prodejně POSTFILA, na vybraných filatelistických přepážkách a v prodejní síti smluvních odběratelů.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS