Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
16.07.2009, autor: Richard Vocel, kategorie: Aktuality

Rezervace místenek na setkání se Svatým otcem

Získejte místenky na bohoslužby s papežem Benediktem XVI. v Brně a ve Staré Boleslavi
Rezervace místenek na setkání se Svatým otcem

Všichni, kdo si nemohou rezervovat místo na papežských mších v Brně (27. září) a ve Staré Boleslavi (28. září 2009) běžným způsobem, tedy u svých duchovních správců, mohou nyní využít registračních formulářů na našem webu. K dispozici jsou zde rovněž informace o dopravě a praktické pokyny k účasti na papežských mších v naší zemi.

Základním způsobem, jak si zajistit místo na některé ze dvou mší svatých, které bude papež Benedikt XVI. slavit koncem září v naší zemi, je přihlásit se v některé farnosti, nejlépe vlastní. Všem ostatním, kteří této standardní možnosti nemohou využít, nabízíme níže připojené registrační formuláře ve čtyřech jazycích (česky, polsky, anglicky a německy). Pokyny k objednání místenek naleznete v příslušných oddílech: pro Brno a Starou Boleslav. Místenky jsou zdarma a jinak než jedním ze dvou výše uvedených způsobů je nelze získat.

Na stejném místě jsou k dispozici též informace o dopravě a praktické pokyny k účasti na papežských bohoslužbách.

Ke stažení: Objednávka místenek

Formuláře pro objednávku místenek / Miejscówki / Place reservations / Platzkarten


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS