Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
07.09.2009, autor: Martina Jandlová, kategorie: Aktuality

Pexeso "Benedikt XVI. v ČR"

Hra je dostupná i on-line na stránkách brněnského biskupství
Pexeso

Biskupství brněnské připravilo k návštěvě Benedikta XVI. speciální pexeso, které potěší nejen děti, ale i mnohé dospělé. Hra obsahuje 24 obrázků tematicky spojených s osobností papeže Benedikta XVI., s jeho úřadem a s místy, která Svatý otec v České republice navštíví.

Milovníci současné techniky ocení, že pexeso je v elektronické formě na webových stránkách www.biskupstvi.cz/papezvbrne, kde si ho mohou zájemci zahrát. Návštěvníci Diecézního muzea a Informačního kontaktního centra v Brně na Petrově 1 mají možnost vyzkoušet si svou paměť při hře téhož pexesa na dotykovém displeji informačního panelu ve vstupní hale. Komu se podaří při hře na počítači správně odkrýt všechny obrázky, bude oceněn stejným potleskem, jako bývá potlesk pro papeže na generálních audiencích v Římě.

Kdo dává přednost papírové formě pexesa, bude mít možnost zakoupit si ho přímo v areálu brněnského letiště jako suvenýr a vzpomínku na velkou událost. Cena 10 Kč za kus.

Pexeso si můžete objednat už před návštěvou papeže na adrese Biskupství brněnské, Diecézní katechetické centrum, Petrov 5, 601 43 Brno.

K zakoupení je na výše uvedené adrese od 11. září 2009. Zasílání poštou je možné jen při objednávce od 20 ks výše.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS