Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
22.09.2009, autor: Pavel Siuda, kategorie: Aktuality

Papežský speciál pro každého – vytiskněte si své Šalamounky!

Aktuální číslo je k dispozici ke stažení na internetových stránkách
Papežský speciál pro každého – vytiskněte si své Šalamounky!

Tentokrát může Šalamounky luštit úplně každý. Tištěný náklad papežského speciálu Šalamounek je již rozeslán odběratelům. Zakoupit jej můžete ještě v síti prodejen Karmelitánského nakladatelství. Na koho se časopis nedostane, má šanci jej i přesto vyluštit. Mimořádně na webu salamounky.webnode.cz najdete ve formátu PDF ke stažení kompletní vydání Šalamounek č. 4/2009. Po vyluštění tajenek neváhejte a zašlete do redakce i řešení. Můžete vyhrát knížku právě s myšlenkami Svatého otce Benedikta XVI. Která to bude? Osmisměrka vám to napoví.

Časopis Šalamounky vychází od prosince roku 2002. Obsahem periodika, jež vychází 6x ročně, jsou především křížovky, osmisměrky, biblický kvíz, dobrý křesťanský humor, stránka pro děti a v posledních letech také číselné rébusy SUDOKU. Předplatné časopisu včetně poštovného vychází při objednávce 1 ks na 120 korun za rok. Více o časopise a možnostech objednání naleznete na webu salamounky.webnode.cz.

Kontakt: Mgr. Bc. Pavel Siuda, vydavatel časopisu, tel.: 731 625 614, e-mail: salamounky@seznam.cz.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS