Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
18.09.2009, autor: Jiří Gračka, kategorie: Aktuality

Misijní program v rámci návštěvy papeže Benedikta XVI.

Dárky pro Svatého otce připravují i děti v misijních klubkách
Misijní program v rámci návštěvy papeže Benedikta XVI.

V rámci připravovaného programu papežské návštěvy v Brně představí děti z brněnské Cyrilometodějské základní školy své misijní vystoupení. Během uvítací hymny Papežského misijního díla dětí "Pošli mě, půjdu já" nastoupí děti v tričkách a šátcích pěti barev kontinentů za použití různých symbolů: Evropa: bílá látka, růženec, louče; Afrika: zelená látka, ovoce apod. Tímto způsobem představí smysl misijního snažení, které se dotýká celého světa.

Děti z misijních klubek nachystaly pro papeže také dárky – přáníčka ve tvaru sluníčka. Nezapomínají se za něho modlit ani během příprav na jeho příjezd. Překvapením jistě bude i perníkový misijní růženec s čísly misijních klubek, který dostane jako upomínku na tuto akci.

Další informace: Papežská misijní díla, Špindlerův Mlýn 33, 543 51, tel.: 499 433 058, mobil: 604 838 882, info@misijnidila.cz, www.misijnidila.cz.


© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS