Návštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, BrnoNávštěva papeže Benedikta XVI. v České republice - Praha, Stará Boleslav, Brno

Hlavní menu:

 
20.07.2009, autor: Marcel Puvák, kategorie: Aktuality

Kulatý stůl o papežské návštěvě v televizi Noe

Rozhovor o přípravách návštěvy Svatého otce v ČR na obrazovkách křesťanské televize
Kulatý stůl o papežské návštěvě v televizi Noe

Ostrava: Ve dnech 26.-28.9.2009 zavítá do ČR papež Benedikt XVI. Pro celou naši zemi je to velká pocta a pro katolické křesťany také důvod k radosti, protože přichází otec, který nás chce upevnit ve víře a posilnit v naději a lásce.

Tak mimořádná návštěva vyžaduje samozřejmě patřičnou přípravu, ať duchovní či organizační. Televize NOE připravila na pátek 24. července ve 20.05 hodin besedu u kulatého stolu nazvanou "Benedikt XVI. v České republice", jejíž záměrem je poukázat na pastorační rozměr této návštěvy, ale také informovat všechny zájemce o důležitých technických a organizačních aspektech.

Pozvání do studia přijali:

- RNDr. Irena Sargánková, CSc., tisková mluvčí České biskupské konference,

- Ing. Pavel Jajtner, bývalý velvyslanec České republiky u Svatého stolce,

- P. Vít Zatloukal, vedoucí Sekce pro mládež České biskupské konference.

Již nyní je možné ptát se hostů na cokoli souvisejícího s návštěvou Svatého otce v ČR, a to formou mailu na adrese vysilani@tvnoe.cz, SMS-zprávou na čísle +420 775 177 377. Během pátečního přímého přenosu lze volat přímo do studia na číslo +420 595 177 377.» Přejít na článek Kulatý stůl o papežské návštěvě v televizi Noe na webu www.tvnoe.cz.

© Česká biskupská konference | © Design, redakční systém Navi4D: WebDesignum.cz 2009 | | RSS